Nieuws
Nieuws
Regio
Regio
Sport
Sport
Overijssel Kiest
Overijssel Kiest
Het weer vandaag
Weer
Bevrijdingsfestival Overijssel in Zwolle
Foto: RTV Oost fullscreen

Dit is de line-up voor Bevrijdingsfestival Overijssel 2018

Geplaatst 08 feb 2018 - 20:39
Gewijzigd 09 feb 2018 - 10:29

De eerste namen van Bevrijdingsfestival Overijssel zijn bekend: onder andere Chef’Special, Kraantje Pappie, BÖKKERS en Miss Montreal komen naar het festival in Zwolle.

Met zo'n 130.000 bezoekers is het festival in het Zwolse Wezenlandenpark de grootste van Nederland.

Naast nationale acts kun je ook naar internationale acts als Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox en Michelle David & the Gospel Sessions. Hiphop is deze editie goed vertegenwoordigd met Josylvio, Jacin Trill en de Zwolse formatie De Alliantie. 

'Geef vrijheid door'

Naast muziek is er ook een inhoudelijk programma onder de noemer 'Geef vrijheid door'. Zo zijn er junior ambassadeurs, een manier om jongeren meer te betrekken bij en bewuster te laten nadenken over vrijheid.

Ook kunnen bezoekers meedoen met Subtle Mob 40-45. Hierin spelen deelnemers zelf het hoofdpersonage in waargebeurde evenementen uit de Tweede Wereldoorlog.

Het volledige programma:

Hoofdpodium:

11:00 – 11:50 uur - Openingsconcert The Bluebettes
13:15 – 13:50 uur - Josylvio
14:20 – 15:20 uur - Miss Montreal
15:45 – 16:45 uur - BÖKKERS
17:20 – 17:50 uur - Ambassadeurs van de Vrijheid
18:15 – 18:55 uur - Michelle David & the Gospel Sessions
19:20 – 20:20 uur - Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
20:45 – 21:45 uur - Kraantje Pappie
22:15 – 23:30 uur - Chef'Special

Podium Abbott
12v15 – 12:50 uur - Jacin Trill
13:20 – 14:05 uur - EUT
14:35 – 15:20 uur - Too Many Zooz
15:50 – 16:35 uur - Altin Gün
17.05 – 18:00 uur - Hamish Anderson
18:30 – 19:30 uur - Tusky
20:00 – 21:00 uur - Warhaus
21:30 – 23:30 uur - Singlefeestje


Sena Performers Stage
12:50 – 13.20 uur - Snelle
14:05 – 14:35 uur - Blue Marble
15:20 – 15:50 uur - The Tiger Lovemachine
16:35 – 17:05 uur - MILO
18:00 – 18:30 uur - RUV
19:30 – 20:00 uur - The Grand East
21:00 – 21:30 uur - De Alliantie


Danstheater
13:00 – 14:30 uur - Zeroguap invites: Dubbelfroes
17:45 – 19:00 uur - Monkey Bizznizz
19:15 – 20:15 uur - GANZ
20:15 – 21:15 uur - Snareskin
21:15 – 22:15 uur - Snelle Jelle
22:45 – 23:45 uur - Playground Zer0